pozor změna! křeslo se přestěhovalo na lepší bezbariérový místo v Trutnově, kousek od náměstí. 

Havlíčkova 111. Parkování ideální u Studny. OBJEDNÁVEJTE SE NA TEL: 724 787 966

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

4D ZENESSE s Shiatsu masážním křeslem.....

První v České republice a ve východních čechách jen pro Vás.

Dnešní technokratická doba svým zrychlením a nároky, které klade na lidský organismu, snižuje odolnost vůči civilizačním nemocem, jako jsou hypertenze, infarkty, mrtvice, žaludeční vředy, poruchy spánku a neuropsychická onemocnění aj. Naštěstí dnešní doba přináší také vývoj moderních relaxačních zařízení umožňujících rychlou a účinnou úlevu od stresových situací.  Masážní systém zajišťuje nejen základní druhy masáží, ale navíc podle diagnostiky svalstva klienta, které provádí velmi citlivé senzory zabudované v křesle, sestaví individuální vibrační a vzduchová masáž včetně prohřátí. V čem je tak jedinečný? Nejen ve svém provedení co se týče vzhledu a funkcí masážního křesla a velmi kvalitních sluchátek a světelných brýlí, ale zejména ve svém přínosu co do kvality prožitků člověka a dlouhodobých pozitivních účinků na zdraví organismu. zatím každý, kdo systém vyzkoušel, hodnotil své prožitky velmi kladně.

V principu jde vedle masáže navíc o současnou stimulaci mozku světelnými a zvukovými pulzy s přesně danou frekvencí. Mozek takto přechází na dominantní frekvenci mozkových vln a člověk se může dostat do změněného stavu vědomí, například do stavu uvolnění v relxační mozkové hladině alfa. Navíc dochází k synchronizaci elektrické aktivity uvnitř hemisfér i mezi nimi, s čímž je spojen psychický pocit vnitřní vyrovnanosti, lepší schopnosti učení a větší tvořivost. Mozek pracuje v průběhu dne na určité frekvenci, která se odvíjí od konkrétní činnosti. Frekvence mozkových vln, měřené snímání elektricých potenciálů mozku, rozdělujeme do čtyř hladin, z nich jedna má dva stupně. 

 

Nejnovějším typem je relaxační systém Zenesse. Stisknutím jediného tlačítka zažijete dokonale propojenou kombinaci masáže, tepla, světla a hudby. Nejprve si budete užívat shiatsu masáž, kterou systém sestaví podle teploty vašich svalů, uvolní případné napětí v oblasti zad, krku, hýždí a lýtek. Pak vás světelné impulzy za doprovodu krásné hudby a příjemného slova dovedou do hluboké relaxace. Již po několika minutách budete překvapeni pocitem uvolnění, který pocítíte a to nejen po stránce fyzické, ale i psychické. Tak snadno dochází díky zařízení Zenesse k celkové regeneraci. Zažijte osobní zlepšení vnímavosti, paměti, kreativity, představivosti a intuice. Pojetí masážního křesla Zenesse 4D-Shiatsu bylo inspirováno východní filozofií. Vytvořili jsme elegantní soulad kontrastů - jing a jang. Něžné a přitom silné - to je klíčové pro tělesný a psychický soulad. Zenesse dokáže vzduchovou masáží tělo pohladit, ale také silnou masáží protáhnout a posílit svalstvo. Díky sofistikovaným skenovacím válečkům, umístěným v zádové části křesla, je masáž sestavena pro každého individuálně a to vertikálně, horizontálně i hloubkově s ohledem na vnější obrysy těla. To nazýváme "4D". technologií. Tyto masážní techniky vycházejí ze zkušeností starých švédských a japonských mistrů

Relaxační systém  je zvláště  vhodný k relaxaci a nácviku rychlého psychického a fyzického uvolnění, zlepšení kvality spánku, koncentrace paměti, rozvoji inteligence, kreativních a imaginačních schopností, psychické vyrovnanosti, zvyšování sebevědomí, zrychlení a zefektivnění učení cizích jazyků, zvyšování sportovních výkonů, podpoře působení meditace, uvolnění svalstva po namáhavé činnosti i celkovému navození duševního uvolnění. Hodí se pro celou rodinu. Jeho účinky jsou vědecky ověřeny výzkumem, který probíhá ve spolupráci s odborníky po celém světě. Systémy každý rok získávájí ocenění AWARD ve všech čtyřech kategoriích. 

Uplatnění nacházejí ve všech oborech - zdravotnictví, wellness, v hotelech, lázeňských domech, ve firmách v domech pro seniory, v dětských centrech ale i v soukromí, podporuje i hubnutí v oblasti břicha.

 

Celá aplikace trvá 10 - 40 minut . Již 10 minut se vyrovná 2hodinovému kvalitnímu spánku.

Zjednodušeně pravidelný pobyt na tomto křeslu se vyrovná návštěvě psychologa, psychiatra, masáží všeho druhu, fyzioterapeuta, zlepší se zrak, hlava, tělo a hlavně duše. CENA ZA 1 MINUTU - 20 Kč.

 

LZE ZAKOUPIT VOUCHERY  nebo PERNAMENTKY V RŮZNÉ HODNOTĚ, A PAK UŽ JEN CHODÍTE A ČERPÁTE SVÉ ŠTĚSTÍ....